11 Aralık 2018, 23:46
 • DAİŞ belgelerinde Türkiye izleri
  İstanbul'da bir kadın cinayeti daha
   Hükümet eğitimde 'ideolojik temizlik' yapmak istiyor!
  Brüksel'de daha büyük bir saldırı planlanıyordu!
  Bu haber 11 Ekim 2014, Cumartesi 16:40 tarihinde eklendi.
  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  CİWANÊN AZAD: EYLEMLER EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE DEVAM ETMELİ

  Açıklamada; Kobanê'yi sahiplenmek amacı ile başlatılan serhılanların güçlü şekilde sürdürülmesi çağrısı yapıldı.

  Açıklamada "Küresel ve bölgesel hegemon güçlerin denetiminde ve gözetiminde kendini var eden DAİŞ-IŞİD barbarları, bugün başta Kürt halkının şahsında tüm insanlığı tehdit eder bir duruma gelmiştir" denildi.
   
  Ciwanen Azad açıklamasında,  Kobanê'de sürdürülen direniş ve savaşın DAİŞ barbarları şahsında, esasen doğrudan AKP hükümetine karşı verildiğini gerçeğini hatırlattı.
   
  Ve;  'DAİŞ barbarlarına sinsice verdikleri desteğin tek amacı da Kobanê'yi düşürmek, bunu yaparken de Kürtleri inançsızlaştırmak ve iradesizleştirmektir. Böylelikle,  100 yıllardan bugünlere uzanan inkar ve imha politikalarını yaşatmış olacaktırlar." denildi.
   
  "Barbar AKP hükümetinin ve ayakçılarından olan DAİŞ çete örgütünün politikaları tutmayacak ve Kobanê düşmeyecektir" diyen Ciwanen Azad şu çağrıyı yaptı.
   
  'Avrupa'daki gençliğin temel görevi; hiç durmadan, dinlenmeden ve motivasyonunu hep yükselterek direnişi zaferle taçlandırıncaya kadar meşru ve demokratik temeldeki eylemsellikleri daha da radikalleştirerek sürdürmek olmalıdır. Önderliğimizin de dediği gibi DAİŞ'in olduğu her yerde sonuna kadar direneceğiz. Gün direnişi büyütme günüdür.'
   


  Okunma: 690
  Yazdır Paylaş
  ETİKETLER :
  Diğer Haberler


  PageRank Checker